Olomoucký kraj

Nemocný muž zmizel jen v tričku. Našla ho na Olomoucku řidička

Policie našla sedmadvacetiletého nemocného muže, který dnes ráno opustil centrum Vincentinum ve Šternberku na Olomoucku pouze v tričku. Muž, který je epileptik a mohl být v ohrožení života, byl vypátrán v nedalekých Bohuňovicích na Olomoucku. Je v pořádku, uvedla policie na Twitteru.

Muž odešel z centra dnes před 08:00. Našel se po výzvě, kterou policisté zveřejnili. "Díky ní si pohřešovaného všimla řidička v nedalekých Bohuňovicích. V bundě půjčené od policistů se tak vrátil zpět do místa bydliště," uvedla policie.

23. 12. 2019 6:28

Na hlavním nádraží v Olomouci srazil člověka vlak. Provoz na trati je omezen, spoje mohou nabírat zpoždění.

Zdroj: ČTK
19. 12. 2019 15:36

Obyvatelé domu v Přerově se museli evakuovat kvůli nebezpečnému materiálu v jednom z bytů

V Přerově ve čtvrtek odpoledne evakuovali policisté obyvatele ze dvou vchodů domu v ulici Na Odpolední, a to kvůli uskladněnému nebezpečnému materiálu v jednom z bytů, v němž byli na domovní prohlídce. Jeho nájemník podle kriminalistů opakovaně vyhrožoval například zdravotníkům či úředníkům a dalším lidem v Přerově.

Z domu bylo evakuováno 11 lidí, šest z nich využilo hasičský autobus. Muž podezřelý z nedovoleného ozbrojování byl zadržen se souhlasem státního zástupce a je v rukou policistů. 

Zdroj: ČTK
15. 9. 2019 11:55

Dvě dívky přebíhající v Přerově silnici srazilo auto, obě zemřely

Po srážce s osobním automobilem zahynuly v sobotu večer v Přerově dvě mladé dívky, které přebíhaly silnici. Oznámení o nehodě přijali policisté po 20:00. "Čtyři chodci, dva chlapci a dvě mladé dívky, měli přebíhat ulici Lipnická. Právě v tom momentě místem projíždělo osobní vozidlo. Chlapci stihli přeběhnout na druhou stranu, ale dívky již ne," uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Dívky podle ní utrpěly při střetu s automobilem zranění neslučitelná se životem. Přesné příčiny a okolnosti neštěstí policisté nadále vyšetřují.

Pokračovat