Policie ČR

Možná by vás to nenapadlo, ale Policie ČR je jedním z našich největších zaměstnavatelů a práce u ní není vůbec k zahození. Svým zaměstnancům totiž nabízí třeba kratší než standardní pracovní dobu a delší než standardní dobu dovolené. A k tomu ještě spoustu dalších výhod! Kromě toho od ledna chystají i zajímavé náborové příspěvky, takže jestli jste od malička snili o boji se zločinem, rok 2018 je tou nejlepší dobou se ke sboru přidat.

Pro víc informací mrkněte na:

--> policie.cz

Policie nesmí bez soutěže odebrat pušky a samopaly od společnosti C.I.D. Zakázal to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Policie ČR nesmí odebrat pušky a samopaly od společnosti C.I.D., se kterou ministerstvo vnitra uzavřelo smlouvu. Její plnění zakázal Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a potvrdil jej i předseda Petr Mlsna. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě. 

Ministerstvo mělo samopaly a pušky včetně příslušenství a zaměřovačů od firmy odebrat na základě smlouvy, které ale nepředcházel tendr. "Není možné, aby zadavatel opakovaně uzavíral bez soutěže kupní smlouvy na základě téměř 20 let staré rámcové dohody, a dlouhodobě tak vylučoval soutěž o zakázku," odůvodnil rozhodnutí Mlsna.

Zdroj: ČTK