reklama
 
 

Policie si převzala nové BMW i8, opět na půl roku zdarma. Co bude s nabouraným vozem, se stále neví

28. 6. 2017 12:15
Policie ČR si ve středu 28. června převzala zcela nové supersportovní BMW i8, a to za stejných podmínek, které byly dojednány v prvním případě. První vůz, který policie dostala 10. května, měla k užívání pouze dvacet dní, poté měl nehodu. Novou i8 Policii ČR zapůjčil opět na půl roku zdarma přímo český importér automobilky BMW.

Ve středu 28. června si Policie ČR převzala zcela nové BMW i8, a to neoficiálně, bez přítomnosti tisku. "Podmínky zápůjčky jsou stejné, vůz bude mít policie k dispozici na půl roku nebo do ujetí 20 tisíc kilometrů," řekl redakci tiskový mluvčí českého zastoupení automobilky BMW David Haidinger.

Vůz Policii ČR zajistil přímo importér. Pro připomenutí, první supersport dostala policie 10. května. Už 30. května ale vůz havaroval na Brněnsku. Na místě spolujezdce seděl zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš. 

Havarovaný vůz byl téměř měsíc zkoumán Generální inspekcí bezpečnostních sborů. Nyní se vrátil zpět k českému zastoupení BMW, to sice nechce komentovat výši škody a ani se ještě nerozhodlo, co s nabouranou i8 bude dál, rozhodlo se však policii půjčit nový vůz, a to za stejných podmínek.

autor: Eva Srpová | 28. 6. 2017 12:15

Související

 

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama