YouTube Capture nabízí snadnou úpravu videí pro iOS

tl
19. 12. 2012 10:39
Nová aplikace YouTube Capture usnadňuje nahrávání a sdílení videí

Poté, co Google před několika dny znovu své mapy pro iOS, přišel softwarový gigant s další užitečnou aplikací pro iPhony a iPady. Aplikace se jmenuje YouTube Capture a jejím účelem je usnadnění natáčení videa, jeho následná úprava přímo v zařízení a rychlé sdílení videí pomocí sociálních sítí.

Videa, která YouTube Capture umožňuje nahrávat v různých kvalitách, lze po pořízení vylepšit pomocí stabilizátoru nebo korekce barev. Kromě toho je možné video také dodatečně oříznout nebo ho rovnou v telefonu či tabletu spojit s nějakým hudebním podkladem. V YouTube Capture lze také nastavit, aby bylo možné video natáčet pouze na šířku, což má uživatelům připomenout, že videa, která byla pořízena na výšku, příliš profesionálně nevypadají.

Po dokončení videa už stačí hotové dílo několika doteky uploadovat na YouTube, Google+, Twitter nebo Facebook.

Aplikace je dostupná zdarma v obchodě App Store. V nejbližší době bude pravděpodobně vydána také verze pro Android.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Rusko jedná s Tureckem o další dodávce systému protiraketové obrany S-400

Moskva jedná s Ankarou o další dodávce systému protiraketové obrany S-400. Agentuře Interfax to ve středu řekl šéf státní vývozní firmy Rosoboronexport Alexandr Michejev. Dvě dodávky vyspělého systému protivzdušné obrany už letos turecká armáda z Ruska dostala, po zprovoznění techniky a výcviku obsluhy mají být zbraně operativní v dubnu příštího roku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Liberty Ostrava pokračuje s omezenou výrobou. Část zaměstnanců zůstane s nižší mzdou doma

Hutní společnost Liberty Ostrava pokračuje v provozu s omezenou výrobou, který zavedla v červenci mimo jiné kvůli vysokým cenám surovin a dovozu oceli ze zemí mimo Evropskou unii. Považuje ho za neférový. Nebude propouštět, ale část zaměstnanců, kteří už vyčerpali dovolenou, zůstane doma se sníženou mzdou. Odbory považují situaci za alarmující, nedávají ji ale za vinu vedení firmy, vnímají to jako evropský problém.

Zdroj: ČTK
Další zprávy