Škoda Superb druhé generace z druhé ruky není koupí bez rizika. Radíme, jakou vybrat

Tomáš Starý
14. 1. 2019 6:02
U ojetého Superbu, který se vyráběl v letech 2008 až 2015, je nejlepší hledat v bazarech nebo inzerátech dieselové modely z posledních let výroby. V takovém případě jde totiž o nejlepší recept na dobrou koupi.
Jednou z hlavních předností tohoto vozu je obrovská nabídka prostoru pro cestující na zadních sedadlech
Jednou z hlavních předností tohoto vozu je obrovská nabídka prostoru pro cestující na zadních sedadlech | Foto: Škoda Auto

Druhá generace Superbu přišla na trh v roce 2008 a vydržela až do roku 2015. Poprvé se prodávala také jako kombi, a dokonce přišla i verze Outdoor, což byla lifestylová oplastovaná čtyřkolka ve stylu Audi Allroad.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Görgesová končí s tenisem

Německá tenistka Julia Görgesová se rozhodla ukončit v jednatřiceti letech kariéru. Semifinalistka Wimbledonu z roku 2018, jež letos naposledy hrála na Roland Garros, to oznámila na sociálních sítích.

"Vždycky jsem věděla, že to poznám, až přijde ten pravý čas se s tebou rozloučit - a ta chvíle je tady," napsala ve vzkazu, který adresovala tenisu. "Moc děkuju za všechno, cos mi dal, navždycky budeš v mém srdci," vyznala se.

Görgesová během kariéry získala na okruhu WTA sedm turnajových titulů, nejcennější slavila v roce 2011 ve Stuttgartu. Z trofeje se naposledy radovala vloni v Aucklandu. Ve světovém žebříčku bylo jejím maximem deváté místo.

Další zprávy