Sháníte ojeté rodinné auto, na které stačí čtvrt milionu? Máme nejlepší tipy mezi MPV

Petr Šikl
13. 12. 2018 6:03
Univerzální rodinné auto, do kterého se pohodlně vejdou čtyři nebo nejlépe pět osob včetně zavazadel, a navíc za rozumnou cenu? Přinášíme nejzajímavější tipy na pět ojetin.

Cestovat s rodinou totiž není jen tak, základem je prostorný automobil, kde se nebudete mačkat jako sardinky. Oblíbená kombi v případě dětí a zvířat nestačí, proto se před lety zrodila kategorie MPV, která uspokojí potřeby početnějších rodin. Při rozpočtu kolem čtvrt milionu je v oblasti ojetin z čeho vybírat.

Na přehled současných MPV na trhu s cenou do milionu se podívejte zde.

Foto: Renault

Renault Espace IV (2006-2014)

Čtvrtá generace modelu Espace si vysloužila pokaženou pověst. Stačí se ale vyhnout první výrobní fázi a zaměřit se na nejnovější kusy, které pořídíte o desítky tisíc korun levněji než konkurenční modely. Desetileté modely dokonce koupíte za 60, 70 tisíc korun, vozy z posledního roku výroby atakují čtvrt milionu korun.

O 50 tisíc korun levněji seženete šest let staré exempláře se stále přijatelným nájezdem. Výběr je poměrně široký, zejména pak s dieselovým dvoulitrem.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Na základě jednání s ministrem vnitra Hamáčkem a policií zavedeme na části dálnice D1 zákaz předjíždění kamionů, řekl Babiš podle České televize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy