Vyberte si nejlepší levný účet. Velký přehled varuje i před chytáky

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
8. 7. 2016 6:45
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je široká. mBank teď mění ceny u jednoho z nich. Projděte si nový přehled (klikněte na úvodní fotku).

Česká spořitelna - zdarma jen vedení

Foto: Vojta Petr

Také Česká spořitelna láká na účet zdarma, ale bez poplatku v praxi není. A to ani když splníte tři základní podmínky pro vstup do programu "Za důvěru". V něm je zdarma vedení účtu, pokud na něj přijdou platby za alespoň sedm tisíc korun měsíčně, provedete alespoň jednu platbu kartou v měsíci a zároveň máte v České spořitelně ještě jeden další produkt – od úvěru po investice. Kdo tyto podmínky nesplní, zaplatí za měsíční vedení účtu 69 korun.

Součástí bezplatného vedení jsou kromě jiného bezkontaktní platební karta Visa Classic, dva výběry z bankomatu České spořitelny (další je za pět korun, výběry z bankomatů konkurenčních bank jsou za 40 korun) nebo příchozí platby. Za odchozí platby do jiných bank se ale platí vysokých sedm korun (případně jen pět korun, když jdou na jiný účet do České spořitelny). Dokoupit lze balíček neomezeného počtu odchozích plateb do všech bank - přijde na 29 korun měsíčně.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Netanjahu opět hovořil o plánu zabrání části Západního břehu

Izrael si nenechá ujít "historickou příležitost", aby rozšířil svou svrchovanost na části Západního břehu Jordánu, prohlásil dnes izraelský premiér Benjamin Netanjahu. O možné anexi židovských osad na okupovaném Západním břehu hovořil v posledních dnech několikrát. Jde rovněž o jeden z bodů, který je obsažen v koaliční dohodě nové izraelské vlády

Zdroj: ČTK
Další zprávy