Vyberte si nejlepší levný účet. Velký přehled varuje i před chytáky

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
8. 7. 2016 6:45
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je široká. mBank teď mění ceny u jednoho z nich. Projděte si nový přehled (klikněte na úvodní fotku).

Equa bank – zdarma bez podmínek

Foto: Jan Langer

Nejjednodušší podmínky má Equa bank – účet je vždy bez poplatků. Zdarma je vedení účtu, bezkontaktní platební karta MasterCard, všechny příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy či inkasa. Zdarma jsou i všechny výběry z jakéhokoli bankomatu v Česku. V zahraničí navíc vybírají klienti Equa bank z bankomatů jen za devět korun.

Podmínky si Equa bank klade u spořicího účtu Hit, který prodává k běžnému účtu. Jeho základní sazba je 0,5 procenta. Kdo chce vyšší (rovné jedno procento), musí mít na běžném účtu obrat alespoň 10 tisíc korun měsíčně nebo v měsíci alespoň třikrát zaplatit kartou u obchodníka.

Equa bank láká klienty i na balíček výhodnějšího volání ve spolupráci s operátorem U:fon. Neomezené volání a SMS se 700 MB dat přijde na 479 korun měsíčně. Kdo volá méně, může za 99 korun pořídit sto volných minut.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Pokus o start rakety společnosti Virgin Orbit miliardáře Richarda Bransona se nezdařil

První testovací let rakety vesmírné společnosti Virgin Orbit miliardáře Richarda Bransona se nezdařil kvůli blíže nespecifikované poruše. Raketa vypuštěná ze speciálně upraveného letounu měla na oběžnou dráhu dopravit satelit, selhala však krátce po startu. S odvoláním na prohlášení společnosti o tom dnes informovala agentura Reuters.

Více než 21 metrů dlouhá raketa LauncherOne měla odstartovat ve výšce 10.600 metrů ze speciálně upraveného letounu boeing 747 pojmenovaného jako Cosmic Girl (Vesmírná dívka).

Zdroj: ČTK
Další zprávy