Vyberte si nejlepší levný účet. Velký přehled varuje i před chytáky

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
8. 7. 2016 6:45
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je široká. mBank teď mění ceny u jednoho z nich. Projděte si nový přehled (klikněte na úvodní fotku).

ČSOB – zdarma za 15 tisíc na účet

Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Účet zdarma nazvaný Plus Konto nabízí od loňského jara i ČSOB. Základní cena je sice 99 korun za měsíc, zdarma je ale pro každého, komu na účet přijde alespoň 15 tisíc korun měsíčně.

V balíčku jsou všechny základní služby, které většina běžných klientů potřebuje. Zdarma jsou všechny tuzemské platby a operace s trvalými příkazy i inkasy, pokud jsou zadané v internetovém bankovnictví. Bez poplatku jsou dále výběry z bankomatů ČSOB včetně Poštovní spořitelny (výběr u bankomatů konkurenčních bank vyjde na 35 korun), stejně jako vedení kontokorentu, tedy povoleného přečerpání. Součástí účtu je také bezkontaktní karta MasterCard.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Netanjahu opět hovořil o plánu zabrání části Západního břehu

Izrael si nenechá ujít "historickou příležitost", aby rozšířil svou svrchovanost na části Západního břehu Jordánu, prohlásil dnes izraelský premiér Benjamin Netanjahu. O možné anexi židovských osad na okupovaném Západním břehu hovořil v posledních dnech několikrát. Jde rovněž o jeden z bodů, který je obsažen v koaliční dohodě nové izraelské vlády

Zdroj: ČTK
Další zprávy