Osm rad pro ty, kdo chtějí kupovat ojeté auto na podzim, nebo v zimě. Může se to i nemusí vyplatit

Eva Srpová Eva Srpová
16. 10. 2017 15:11
Na podzim a v zimě si lidé v autobazarech kupují auta přece jen méně často než třeba na jaře. To však s sebou nese jedno pozitivum. Minimálně u soukromých inzerátů se můžete pokusit dojednat větší slevu. Mráz navíc může auto lépe prověřit při zkušební jízdě. Přinášíme rady, jak postupovat při nákupu auta v chladných měsících.
Foto: Výrobci

V prvé řadě si musíte ujasnit, co chcete kupovat. Sportovní auta nebo kabriolety jsou na podzim levnější, protože se neprodají tak snadno jako před létem.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy