Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: Jakub Plíhal

UniCredit Bank – pozor na vysoké sankce

Foto: UniCredit Bank

U konto od UniCredit Bank umožňuje dosáhnout na bezplatné základní služby a také na výběry z bankomatů v Česku i kdekoli ve světě.

Podmínkou je, že vám přijde v měsíci na účet alespoň 12 tisíc korun. Pokud to ale nesplníte, výrazně si připlatíte - 199 korun. Kromě toho zaplatíte i běžné poplatky a všechny transakce, které jsou při splnění zmíněné podmínky také zdarma. Sankce za nesplnění je tak v UniCredit Bank jednoznačně nejpřísnější. První dva měsíce od podpisu smlouvy je U Konto vždy zdarma.

Při splnění podmínky (tedy na účet přijde alespoň 12 tisíc korun v měsíci) je zdarma nejen vedení účtu, ale také všechny elektronické transakce (včetně trvalých příkazů či inkas), bezkontaktní platební karta, vedení jednoho účtu v cizí měně, výběry ze všech bankomatů v Česku i kdekoliv jinde ve světě nebo kontokorent.

UniCredit kromě toho nabízí i výkonnější účet například s kreditní kartou či zlatou debetní kartou. Bez poplatků jej získáte, když účtem za měsíc "proteče" alespoň 50 tisíc korun, nebo pokud máte v bance uložen alespoň milion korun - jinak za něj zaplatíte 499 korun měsíčně.

 

Právě se děje

Další zprávy