Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.

Raiffeisenbank – výkonné eKonto Smart

Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ČTK

Na účet zdarma láká také Raiffeisenbank. Standardní poplatek je 99 korun měsíčně, ale lze ho "vymazat" při splnění dvou podmínek: Musí vám na konto přijít alespoň 15 tisíc korun měsíčně a každý měsíc provedete alespoň tři odchozí transakce, mezi něž se vedle odchozích plateb počítají i platby kartou.

eKonto Smart nabízí neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v Česku, neomezené tuzemské elektronické odchozí i příchozí transakce, trvalé příkazy a inkasa spravovaná elektronicky, debetní bezkontaktní kartu, možnost bezkontaktní nálepky nebo kreditní kartu Easy. Specialitou Raiffeisenbank je možnost vybrat si vlastní číslo účtu.

K účtu eKonto Smart banka automaticky zakládá také spořicí účet eKonto Flexi, na němž - při splnění podmínek pro získání účtu zdarma - úročí vklady do 150 tisíc korun sazbou 0,75 procenta ročně.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Za zastřelení čerpadlářky potvrdil odvolací soud 19 let vězení

Odvolací soud potvrdil 19 let vězení pro Davida Šindlera, který předloni při přepadení benzinové stanice v Nelahozevsi na Mělnicku zastřelil čerpadlářku. Rozhodnutí soudu je pravomocné. Třiatřicetiletý muž vinu od počátku odmítá.

Šindler ženu podle rozsudku zastřelil 3. prosince 2018 brzy ráno. Spolu s Ivanem Hollitzerem, který se k činu přiznal a byl potrestán čtyřmi lety vězení, po půl třetí ráno vtrhl na čerpací stanici. Čerpadlářka se před muži pokoušela schovat za dveřmi, na které Šindler vystřelil. Podle soudu střílel cíleně tak, aby ženu zasáhl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy