Výstava Bydlení 2012: Od hypoték k projektům novostaveb

td
20. 1. 2012 9:10
Již v únoru do Holešovic zavítá jedna z největších výstav zabývajících se bydlením
Foto: Veronika Skálová

Již za necelý měsíc zavítá do pražských Holešovic jedna z největších výstav týkajících se stavby a vybavení domů a bytů. Výstava bydlení 2012 se během uplynulých 17 let stala již tradicí, její osmnáctý ročník bude zahájen 16. ůnora 2012. Představí se zde realitní kanceláře, developeři, ale i zástupci jednotlivých stavebních firem. Tato událost je určena zejména pro ty, kteří v blízké době plánují koupi nebo stavbu domu a potřebují radu odborníků, nebo hledají jen inspiraci.

Rozsáhlá expozice seznámí návštěvníky s aktuální situací na trhu s bydlením a novými možnostmi, které se objevily na poli stavitelství, nebo obchodu s realitami. Během tří únorových dní proběhnou prezentace nejrůznějších projektů, ať už rodinných domů, nebo developerských zakázek. Výstava Bydlení 2012 pomůže i těm, kteří se poohlížejí po vhodném pozemku pro zástavbu, nebo naopak hodlají pouze zdokonalit svůj stávající domov. Výstava totiž obsáhne i problematiku rekonstrukcí či nástaveb.

Unikátní akce nabízí rady odborníků i z oboru finančnictví, pokud si tedy nejste jistí, jak získat co nejvýhodnější hypotéku, určitě si nezapomeňte do kalendáře zapsat termín výstavy Bydlení, tedy 16. - 19. února 2012 na pražském výstavišti Holešovice. Prodejní výstava je alternativou k internetovému prodeji, při kterém často chybí konkrétní informace o daném produktu či službě. Výhoda výstavy tkví v tom, že vše lze na místě prodiskutovat s profesionály v oboru.

 

Právě se děje

před 54 minutami

V Číně koronaviru podlehl osmnáctý člověk, tentokrát na severovýchodě

Nový koronavirus v Číně zabil dalšího člověka, tentokrát poprvé mimo centrální provincii Chu-pej. Úmrtí jednoho pacienta nakaženého virem dnes oznámil zdravotnický úřad provincie Che-pej na severovýchodě Číny. Podle agentury Reuters tak počet obětí viru stoupl na osmnáct.

Zdravotní komise provincie v dnešním prohlášení uvedla, že 80letý pacient zemřel už ve středu, ale do dneška nebylo potvrzeno, že byl infikován novým virem.

Předchozích 17 obětí bylo hlášeno z centrální čínské provincie Chu-pej, z jejíhož hlavního města Wu-chan se vir začal šířit do ostatních oblastí Číny. Počet potvrzených nakažených už překročil 630. Nákaza se kromě Číny objevila u jednotlivců také v Jižní Koreji, Japonsku, Thajsku, na Tchaj-wanu a mimo Asii ve státě Washington na severozápadě USA.

Zdroj: ČTK
Další zprávy