Na okruhu s bavoráky, které neburácí. Na prvním srazu elektromobilů BMW byl Pastrňák i nejdražší i8

Policejní i8 na sebe strhávala pozornost.
V červnu proběhl vůbec první sraz majitelů BMW "i". Za nápadem stojí manažerka značky Jana Dvořáková. "Lidé v Česku mají k elektromobilům obecně nedůvěru, a tak si vážíme těch, kteří těmi auty jezdí," řekla Aktuálně.cz
Zdaleka nejvíce pozornosti na sebe přitahovala policejní i8, která na akci také dorazila. Jde o aktuálně druhé zapůjčené vozidlo dopravní policii, první mělo vloni vážnou nehodu.
Tato policejní i8 už dostala měřící zařízení a kontroluje provoz a měří rychlost v Plzeňském kraji.
Pro ty, kteří přijeli na sraz "íček", byl přichystaný neobvyklý zážitek...
Foto: Eva Srpová
Eva Srpová Eva Srpová
7. 7. 2018 8:00
Na Masarykově okruhu si daly dostaveníčko elektrické modely značky BMW. Šlo de facto o vůbec první sraz elektrických bavoráků v Česku. Po trati jezdila jako pace car policejní i8, ve své "íosmičce" přijel také David Pastrňák a objevila se tu nejdražší i8 v Česku, kterou vlastní jeden z největších českých miliardářů. Podívejte se do galerie.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Dopravní nehoda dvou kamionů u Ostrovačic na Brněnsku od 06:00 uzavřela dálnici D1 ve směru z Prahy na Brno. Kolize se obešla bez zranění, vyplývá z informací jihomoravské policie a hasičů. Dálnice D1 je zavřená mezi sjezdem 178 u Ostrovačic a exitem 182 u Kývalky. Podle policie bude zřejmě neprůjezdná delší dobu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy