T-Mobile nadělí k Vánocům neomezená data na jeden den v týdnu. Pak je zpoplatní

ČTK Ekonomika ČTK, Ekonomika
26. 10. 2017 11:20
Nabídka neomezených dat "zdarma" potrvá do konce ledna, pak bude stát 99 korun.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Lukáš Bíba

Praha -  Mobilní operátor T-Mobile nabídne všem rezidentním zákazníkům o Vánocích na jeden den v týdnu neomezená data. Nabídka ale skončí na konci ledna, pak bude stát 99 korun. Uvedli to dnes zástupci firmy na tiskové konferenci.

Volný den si musí uživatel nastavit od začátku listopadu do konce letošního roku a pak už ho nebude moci změnit. Nabídku budou moci využít i uživatelé předplacených karet.

V rámci vánoční nabídky operátor nabídne k telefonu Huawei druhý telefon nebo jiné zařízení za cenu jednoho nebo pevný internet v kombinaci s internetovou televizí za zvýhodněnou cenu. Sleva se pohybuje podle zvoleného tarifu od 49 do 199 korun.

Tuzemská konkurence zatím svou vánoční nabídku nepředstavila.

T-Mobile patří do skupiny Deutsche Telekom. V Česku má více než šest milionů zákazníků, což je nejvíce na trhu. Spotřeba dat v síti T-Mobile se letos zdvojnásobila. Rychlá mobilní síť LTE v současnosti pokrývá 98 procent populace.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Babiš se má podle soudu omluvit za své výroky senátorovi Wagenknechtovi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se má omluvit senátorovi Lukáši Wagenknechtovi (za Piráty) za výroky, že je psychopat, udavač a připravil ČR o 800 milionů korun, rozhodl v pátek Okresní soud Praha-západ. Wagenknecht, který byl náměstkem, když Babiš vedl ministerstvo financí, to uvedl na twitteru. Premiér si za svými výroky stojí a plánuje se odvolat, sdělil ČTK v textové zprávě.

Soud vyhověl žalobě na ochranu osobnosti, Babiš je povinen písemnou omluvu zaslat do tří dnů poté, co rozsudek nabude právní moci, uvedl Wagenknecht. Jeho asistentka Karolína Žďárská řekla ČTK, že písemné vyhotovení rozsudku by mělo být k dispozici do dvou týdnů. "Zatím nemáme písemné vyhotovení, takže neznáme argumenty soudu, ale za svými výroky si stojím, budu se odvolávat," reagoval Babiš.

Wagenknecht byl prvním náměstkem ministra financí od února 2014 do června 2015, kdy ho Babiš odvolal podle pozdějšího Wagenknechtova vyjádření bez udání důvodu. Wagenknecht se před tím dostal do sporu s tehdejší ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO), když jeho auditorský tým našel chyby v tendru na monitorovací systém evropských fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy