Ekologie a atraktivní lokalita lákají do bytů V Čeňku

td
31. 1. 2012 8:39
Nízkoenergetické byty se zajímavým designem lze předělat na pasivní, na zájemce o bydlení V Čeňku navíc čeká sleva
Zdroj: http://www.sekyragroup.cz/cz
Zdroj: http://www.sekyragroup.cz/cz | Foto: Sekyra Group

Čím dál více developerských projektů se začíná zaměřovat na splnění ekologických specifik pasivních staveb, zájem o ekologické domy totiž neustále roste. Mezi takové projekty patří i rezidence Dolní Počernice, která pochází od společnosti Sekyra Group. Právě tato společnost zařadila ekologické stavitelství do svých stanov a je zakládajícím partnerem neziskové organizace České rady pro šetrné budovy (Czech Green Building Council).

Pro výstavbu první etapy obytného souboru V Čeňku vybrala developerská společnost Sekyra Group lokalitu Prahy 9. Vyniká dobrou dopravní dostupností, a to jak autem z městského okruhu, tak i veřejnou dopravou. Stanice metra Černý most se nachází pouhých deset minut cesty, poblíž bytových domů lze navštívit park a golfové hřiště. Celý bytový komplex se skládá z šesti domů s celkovým počtem 60 bytů. Každý objekt se chlubí vlastní zahradou, na dvojici domů potom připadá jedna velká podzemní garáž.

Momentálně jsou dostupné byty o dispozici 1+kk, ovšem s rozdílnou obytnou plochou. Projekt V Čeňku upřednostňuje otevřený prostor bytů, který si majitelé mohou upravit podle sebe. Nízkoenergetický charakter budov umožňuje nezanedbatelné úspory za energie, po dohodě se zájemci se nabízí možnost přestavby vyhovující pasivním standardům energetické náročnosti. Nové byty jsou vybaveny okny zasklenými trojsklem a nabízí řízenou výměnu vzduchu.

Pro prvních 15 kupujících chystá Sekyra Group atraktivní slevu.


 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 48 minutami

Režisér Lars von Trier má Parkinsonovu nemoc, momentálně dokončuje seriál

Přední dánský režisér Lars von Trier, známý filmy Prolomit vlny, Tanec v temnotách nebo Antikrist, trpí Parkinsonovou chorobou. V pondělí večer to oznámila produkční společnost Zentropa, kterou roku 1992 spoluzakládal.

Dle jejího vyjádření je šestašedesátiletý umělec zatím v dobrém stavu, podstupuje léčbu a dokončuje třetí řadu seriálu Království. První dvě série odehrávající se na neurochirurgickém oddělení kodaňské nemocnice uvedl v 90. letech minulého století, tu třetí nestihl natočit kvůli úmrtí představitele jedné z hlavních rolí. Představí ji až tento měsíc na Benátském filmovém festivalu. Pokud se jeho stav nezhorší, koncem roku k třetí řadě ságy poskytne "omezený" počet rozhovorů, dodala produkční společnost.

Parkinsonova nemoc je neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy, ve filmové branži jím trpí například herci Alan Alda a Michael J. Fox a zemřel na něj Ian Holm.

Zdroj: Variety.com
Další zprávy