Oslava za deště. Prahou projel štrúdl 120 Volkswagenů Transporter všech generací

Oslava za deště. Prahou projel štrúdl 120 Volkswagenů Transporter všech generací
Na 120 aut před Výstavištěm v pražských Holešovicích. Akci počasí zrovna nepřálo, ale řidiče a fanoušky dodávky s logem VW ve znaku to neodradilo.
Původně se tu letos v červnu v Holešovicích měly konat velkolepé oslavy a mělo dorazit až 1000 aut. Jenže kvůli koronaviru byla akce zrušená.
Událost komornějšího typu se měla uskutečnit o víkendu od 26. do 28.9. v kempu Valek, i tento program se nakonec zrušil a zbyla "jen" jízda Prahou.
Ve štrúdlu aut bylo k vidění ledacos, modely Transporter všech generací a také úprav.
Foto: Volkswagen Užitkové vozy
Eva Srpová Eva Srpová
28. 9. 2020 18:30
Sraz Volkswagenů Transporter měl být letos velkolepý, model se začal vyrábět před 70 lety a český Tranporterklub spolu s divizí VW Užitkové vozy plánoval oslavy. Nakonec z nich kvůli koronaviru sešlo, v sobotu 26. září se Prahou projelo 120 aut různých generací, aby se tak alespoň symbolicky připomněly narozeniny slavné dodávky.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy