dodávka

Při nehodě dodávky u Velké Bíteše zemřel jeden člověk, další je zraněný

Jeden člověk zemřel a dva se zranili při nedělní nehodě dodávky na dálnici D1 u Velké Bíteše. Dodávka havarovala na kilometru 162,5 ve směru na Prahu, narazila do osobního auta. Příčinu a okolnosti nehody vyšetřuje policie, řekla krajská policejní mluvčí Stanislava Rázlová

Nehoda se stala kolem 2:30. Dodávka, která jela na Prahu, narazila do stojícího osobního auta. "U toho se pohybovali lidé, přičemž jeden, osmadvacetiletý muž, zraněním na místě podlehl," řekla mluvčí. Další zraněnou ženu dopravili záchranáři letecky do nemocnice, do nemocnice převezli i jiného zraněného muže.

Na místě zasahovali také hasiči, vyplývá z přehledu jejich zásahů.

Zdroj: ČTK

Ve Hvězdonicích na Benešovsku se srazil vlak s dodávkou, nehoda se obešla bez zraněných

Na železničním přejezdu ve Hvězdonicích na Benešovsku se ve čtvrtek ráno srazil vlak s dodávkou, nikdo nebyl zraněn. Provoz vlaků mezi Samechovem a Hvězdonicemi je zastaven, příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují, řekla mluvčí benešovské policie Veronika Čermáková.

Událost se stala krátce kolem 07:00 na přejezdu se světelnou signalizací bez závor. "Ve vlaku cestovalo šest lidí, při střetu nebyl nikdo zraněn. Po dobu vyšetřování bude trať uzavřena," uvedla Čermáková.

Náhradní autobusová doprava nebyla podle webu Českých drah zajištěna. Důvodem je nedostatečná kapacita dopravců.

Zdroj: ČTK
Pokračovat