Škoda postupně odhaluje Kodiaq RS. Zveřejnila první kompletní skici ostrého SUV

Eva Srpová Eva Srpová
20. 9. 2018 14:19
Mladoboleslavská automobilka napíná veřejnost. Nyní zveřejnila první dvě kompletní skici Kodiaqu RS. Vůz se představí na pařížském autosalonu konaném začátkem října.

Pokud hledáte malé SUV, přehled vozů na trhu je tady.

Foto: Škoda Auto

Nové rychlé SUV z dílny Škody Auto se ukáže na autosalonu v Paříži v říjnu, automobilka postupným zveřejněním fotek láká na svou novinku. Teď například pustila do světa nové skici.

 

Právě se děje

teď

Smartwings budou v případě dohody se státem financovat všichni akcionáři

Do financování záchrany letecké skupiny Smartwings se po případné dohodě se státem zapojí všichni akcionáři společnosti. Ve čtvrtek se na tom dohodla valná hromada firmy. Zároveň schválila finanční model skupiny pro letošní a příští rok. Jeho podobu firma neuvedla, vychází ovšem ze závěrů expertní komise ministerstva dopravy.

Spolumajitel a předseda představenstva společnosti Jiří Šimáně v dnešní Mladé Frontě Dnes uvedl, že firma potřebuje od státu půjčku nebo garanci za úvěr na 1,7 až dvě miliardy korun. Bez pomoci státu podle něj firma skončí.

Skupina Smartwings, pod kterou patří také České aerolinie, čelí finančním problémům kvůli propadu zájmu o cestování v důsledku koronavirové krize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy