Diskuse k článku: Neplaťte víc, než musíte. Před cestou na dovolenou se vyplatí řešit výměnu peněz i dálnice

Neplaťte víc, než musíte. Před cestou na dovolenou se vyplatí řešit výměnu peněz i dálnice Někdo pořídí chorvatské kuny nejlevněji ve směnárně, jiný v bankomatu a někomu se vyplatí co nejvíce používat platební kartu. Záleží na kursech vaší banky. Dálnice se platí ve všech zemích, kterými pojedete. Nejčastěji se objíždí ta slovinská, ale máme i tipy na úsporu v Chorvatsku nebo Maďarsku.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 1 hodinou

OSN: Kvůli turecké ofenzivě v Sýrii uteklo z domovů 160.000 lidí

Boje na severovýchodě Sýrie vyvolaly vážnou humanitární krizi, uvedl mluvčí OSN. Podle Stéphana Dujarrice od začátku turecké ofenzivy před šesti dny uteklo ze svých domovů již nejméně 160.000 civilistů. Většinou lidé prchali před násilnostmi ve městech Tall Abjad a Rás al-Ajn, napsala agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy