Nejžádanější ojetá auta v Česku? Vedle tří škodovek se do TOP 10 dostali dva nováčci

Eva Srpová Eva Srpová
12. 12. 2016 14:25
Češi v listopadu utratili za ojeté auto v průměru 200 650 korun, tedy bez pár drobných o šest tisíc korun méně než v říjnu, vyplývá ze statistiky AAA Auto. I přesto se do desítky nejprodávanějších dostaly nově dva modely, které dlouhodobě patří mezi dražší vozy. Podívejte se do galerie, která auta se v autobazarech moc dlouho neohřejí.
Za příplatek se do vozu montuje i adaptivní podvozek.
Za příplatek se do vozu montuje i adaptivní podvozek. | Foto: Volkswagen

10. místo – Volkswagen Touran

Mezi deset nejprodávanějších ojetin na českém trhu se dostal jeden nováček, je jím Volkswagen Touran. Čechy neodrazuje vyšší cena, chtějí co nejprostornější rodinné auto. (ilustrační foto)

 

Právě se děje

před 9 minutami

V liberecké nemocnici zemřel muž zraněný při výbuchu v Hamru

Kvůli úternímu neštěstí v provozovně likvidace nebezpečných odpadů firmy Purum v Hamru na Jezeře na Českolipsku přišel o život jeden člověk. Dnes zemřel muž hospitalizovaný v Liberci. Řekl to mluvčí nemocnice Václav Řičář. "Zemřel na následky svých zranění," uvedl Řičář. Zranění utrpěl při výbuchu po nečekané chemické reakci spojené s únikem škodlivin do ovzduší.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Trump slíbil, že ještě před volbami zveřejní "finanční hlášení" o svém majetku

Americký prezident Donald Trump slíbil, že před prezidentskými volbami v roce 2020 zveřejní "finanční hlášení" o svém majetku. Šéf Bílého domu to ve čtvrtek napsal na Twitteru. Zda to bude daňové přiznání, které Trump vytrvale odmítá publikovat a kvůli němuž ho žalují opoziční demokraté, není z prezidentova tweetu zřejmé.

Opozice, usilující o prosazení ústavní žaloby prezidenta kvůli takzvané ukrajinské kauze, vede proti Trumpovi boj hned na několika frontách. Jednou z nich jsou právě daňová přiznání, jejichž zveřejnění sice americké zákony prezidentům nenařizují, ale od dob Richarda Nixona je to v USA běžné. Trump se dosud hájil tím, že jeho majetek je auditován.

Zdroj: ČTK
Další zprávy