Co by mělo mít vaše auto, abyste ho jednou dobře prodali? Výbavu dobře promyslete

Lukáš Vaverka
27. 9. 2018 6:02
Jakou výbavu nevynechat při pořízení nového auta? Nemyslete jen na to, co se líbí vám. Pokud si nyní nejste jistí, že vám váš vůz zůstane celý život, jednou budete muset řešit i to, jak ho dobře prodat. Ceníky nových aut mají leckdy i několik stránek příplatkových položek. Vybrali jsme za vás ty nejdůležitější, které byste si měli ve vlastním zájmu pořídit, aby se z vašeho auta nestal bazarový ležák.
Foto: iStock

Jak na výbavu?

Při dnešní šíři nabídky nových aut je snadné si omylem pořídit špatně naspecifikované auto - buď bez důležité výbavy, nebo naopak prošpikované vymoženostmi, které nikdy nevyužijete a nikdo je neocení.

Podívali jsme se na nezbytnou výbavu nového auta z úhlu, který do svých úvah zahrne málokdo, a sice z hlediska budoucí prodejnosti ojetého auta. Svůj automobil si totiž nechcete jen vybrat a roky bezstarostně používat, ale také ho jednou budete chtít bez zbytečných komplikací prodat - tedy za rozumnou cenu a v rozumném čase. Projděte si s námi, co by v autě nemělo chybět, pokud nechcete vytvořit budoucí bazarový "ležák".

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy