Suzuki Ignis 1.2 DualJet 4x4- 318 900 Kč (Mini SUV)
Dacia Duster 1.6 SCe - 340 900 Kč (Kompaktní SUV)
Suzuki Vitara 1.6 VVT 4x4 - 440 450 Kč (Kompaktní SUV)
Jan Markovič Jan Markovič
1. 11. 2017 7:11
Malé, kompaktní, střední nebo velké? Ve všech kategoriích SUV najdeme modely, které nabízí pohon všech kol. Ten se hodí zejména v zimním období, kdy se dají častěji očekávat mokré nebo i zasněžené silnice. Vybrali jsme proto v každé kategorii nejlevnější modely se systémem 4x4, po kterých byste při hledání nového auta nejen na zimní období mohli sáhnout. Je jich poměrně hodně. Podívejte se.

SUV jsme rozdělili do pěti kategorií podle metodiky měření serveru Vybermiauto.cz, tedy na mini, kompaktní, střední, SUV vyšší střední třídy a velká SUV. Vozy ze všech tříd seřazené za sebou podle ceny včetně všech motorizací a výbav najdete pod tímto odkazem.

před 4 hodinami

Inter nedokázal překonat Miranteho, s AS remizoval 0:0

Fotbalisté Interu Milán remizovali v 15. kole italské ligy s AS Řím 0:0 a v čele tabulky mají dvoubodový náskok před mistrovským Juventusem. Ten nastoupí proti Laziu v sobotu. Inter, soupeř pražské Slavie v Lize mistrů, bodoval v Serii A poosmé za sebou.

Inter měl převahu a řadu šancí, ale pokaždé narazil na brankáře hostů Antonia Miranteho. Šestatřicetiletý gólman v sedmé minutě nedovolil skórovat Romeluovi Lukakuovi, v závěru prvního poločasu Marcelo Brozovič římskou branku přestřelil. Mirante pak na začátku druhé půle zneškodnil i střelu Matíase Vecina, neprosadil se ani Lautaro Martínez.

Před zápasem vyvolal velké pozdvižení deník Corriere dello Sport, který dal na první straně k fotografiím hráčů tmavé pleti Chrise Smallinga z AS a Lukakua titulek "Black Friday". List byl obviněn z rasismu, jeho představitelé nicméně na tomto spojení nic špatného neshledali.