Jedete-li na hokej, zbystřete. Tipy k parkování, dojmy z místa i šílené masky obrazem

Jedete-li na hokej, zbystřete. Tipy k parkování, dojmy z místa i šílené masky obrazem
Mistrovství světa v ledním hokeji už začalo a my vám přinášíme obrazové tipy, zkušenosti a atmosféru z hlavního města Slovenska, kde se mezinárodní šampionát odehrává.
Bude se hodit zejména těm, kteří míří na Slovensko autem. Nejrychlejší cesta do Bratislavy je po dálnicích, na Slovensku lze koupit známku elektronicky a omezení rychlosti je zde stejné jako u nás.
Český tým hraje svá utkání právě v Bratislavě, která má v dopravní špičce problémy stejné jako Praha. Čili zácpy a špatné parkování, tím horší v době mistrovství.
Fanoušky proto zajímají tyto poměrně nenápadné značky. Ukazují směr k záchytným parkovištím nacházejícím se na krajích města.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
12. 5. 2019 6:28
Chystáte se do Bratislavy na Mistrovství světa v hokeji autem? Máme pro vás několik rad a zkušeností, které by se vám na cestě a na místě mohli hodit. Například jsme vyzkoušeli slibovaná záchytná parkoviště a podívali se na i na parkování v blízkosti stadionu. Pro vás ostatní máme alespoň chutnou dávku toho, jak to v hlavním městě Slovenska během mezinárodního hokeje nyní vypadá.
 

Právě se děje

před 15 minutami

Německá ekonomika se těsně vyhnula recesi, HDP vzrostl o 0,1 procenta

Německá ekonomika se ve třetím čtvrtletí těsně vyhnula recesi. Hrubý domácí produkt se ve srovnání s předchozím čtvrtletím zvýšil o 0,1 procenta po poklesu 0,2 procenta v období duben až červen. Vyplývá to z údajů, které ve čtvrtek zveřejnil spolkový statistický úřad.

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

Střelba na škole na východě Ruska: dva mrtví a tři zranění

Jednoho člověka zabil a další tři zranil útočník, který ve čtvrtek střílel na vysoké škole ve východoruském Blagověščensku. Policie podle agentury TASS uvedla, že motivem mladíka, který byl studentem školy a který poté spáchal sebevraždu, byly zřejmě spory se spolužáky.

"Na místě jsme našli těla dvou mladých lidí včetně útočníka," uvedla místní pobočka ruského ministerstva vnitra. Dodala, že zbraň měl registrovanou 19letý muž, který je považován za střelce. Útočníkovou obětí je rovněž 19letý student. V nemocnici skončili tři mladí lidé, stav dvou z nich byl označen jako středně vážný, oba podle médií museli podstoupit operaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy