Jedete-li na hokej, zbystřete. Tipy k parkování, dojmy z místa i šílené masky obrazem

Jedete-li na hokej, zbystřete. Tipy k parkování, dojmy z místa i šílené masky obrazem
Mistrovství světa v ledním hokeji už začalo a my vám přinášíme obrazové tipy, zkušenosti a atmosféru z hlavního města Slovenska, kde se mezinárodní šampionát odehrává.
Bude se hodit zejména těm, kteří míří na Slovensko autem. Nejrychlejší cesta do Bratislavy je po dálnicích, na Slovensku lze koupit známku elektronicky a omezení rychlosti je zde stejné jako u nás.
Český tým hraje svá utkání právě v Bratislavě, která má v dopravní špičce problémy stejné jako Praha. Čili zácpy a špatné parkování, tím horší v době mistrovství.
Fanoušky proto zajímají tyto poměrně nenápadné značky. Ukazují směr k záchytným parkovištím nacházejícím se na krajích města.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
12. 5. 2019 6:28
Chystáte se do Bratislavy na mistrovství světa v hokeji autem? Máme pro vás několik rad a zkušeností, které by se vám na cestě a na místě mohly hodit. Například jsme vyzkoušeli slibovaná záchytná parkoviště a podívali se i na parkování v blízkosti stadionu. Pro vás ostatní máme alespoň chutnou dávku toho, jak to v hlavním městě Slovenska během mezinárodního hokeje vypadá.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy