Na Kroměřížsku bourala dodávka, řidič byl zraněn

ČTK ČTK
25. 7. 2015 15:32
Nehoda na místě omezila dopravu, ještě asi tři hodiny bude kyvadlově řízena, řekla před 15:00 mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Ludvík Hradilek

Kroměříž - Těžkým zraněním řidiče skončila sobotní havárie dodávky u Střílel na Kroměřížsku na hlavním tahu na Brno. Šestačtyřicetiletého muže transportoval vrtulník do nemocnice.

Nehoda na místě omezila dopravu, ještě asi tři hodiny bude kyvadlově řízena, řekla dnes před 15:00 mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

"Vůz narazil zatím z neznámých důvodů do betonových svodidel, přetočil se na střechu," uvedla mluvčí. Okolnosti nehody policisté zjišťují.

Těžkým zraněním skončila také sobotní havárie motorkáře u Holešova, muž nezvládl průjezd zatáčkou a skončil mimo cestu.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy