Staršího muže srazila na zastávce v Ostravě tramvaj, nehodu nepřežil

Domácí ČTK Domácí, ČTK
16. 9. 2019 17:49
Pětasedmdesátiletý muž nepřežil v pondělí ráno v Ostravě vážná zranění, která utrpěl, když jej srazila tramvaj. K nehodě došlo na zastávce Důl Jindřich v Moravské Ostravě. Muž podle všeho vstoupil do kolejiště přímo před přijíždějící tramvaj, která ho při srážce odhodila o několik metrů.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ČTK

"Zasahující lékař u muže zjistil mnohočetná vážná poranění v oblasti hrudníku, pánve, dolních i horních končetin. Pacient byl zajištěn fixačními prostředky a tým neprodleně započal s poskytováním přednemocniční neodkladné péče," řekl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Muž byl po srážce při vědomí, poté se ale jeho stav začal zhoršovat a selhal mu krevní oběh. Přestože se záchranářům podařilo činnost srdce obnovit, po převozu do ostravské fakultní nemocnice muž zemřel. "Policie okolnosti nehody prověřuje a hledá svědky, kteří neštěstí viděli," uvedla mluvčí ostravských policistů Soňa Štětínská.   

Chlapec se koukal do telefonu a skončil pod koly tramvaje | Video: Policie Čr

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

Další zprávy