Při nedělním střetu dvou aut v Ostravě utrpělo zranění šest lidí včetně tří dětí

ČTK ČTK
26. 8. 2019 8:29
Při srážce dvou aut v Ostravě se v neděli večer zranilo šest lidí, tři dospělí a tři děti. Utrpěli středně závažná zranění, sdělil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Všichni zranění byli při vědomí. Tři děti ve věku od tří do 11 let utrpěly zranění břicha, hrudníku a ruky, sanitky je převezly na úrazovou ambulanci ostravské Fakultní nemocnice. Dvaatřicetiletý a padesátiletý muž měli poraněné hrudníky a dvaatřicetiletá žena utrpěla poranění hrudníku a břicha.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Brankář Škarek opustil kemp Islanders a zamířil na farmu

Český hokejový brankář Jakub Škarek se z tréninkového kempu New York Islanders přesunul na farmu do Bridgeportu. Devatenáctiletého odchovance Jihlavy, jehož si Islanders vybrali loni ve třetím kole draftu na 72. pozici, čeká první sezona v Severní Americe. V minulém ročníku chytal Škarek ve finské lize za Pelicans Lahti.

Škarek uzavřel loni v červenci s Islanders tříletou nováčkovskou smlouvu. Za Lahti odchytal 22 utkání s průměrem 2,45 obdržené branky na zápas, úspěšností zákroků 90,58 procenta a jednou udržel čisté konto. V sedmi duelech nastoupil i ve druhé nejvyšší finské lize za Peliitat Heinola.

Další zprávy