Nový účet je zdarma bez podmínek. Porovnání s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
1. 2. 2015 13:30
Equa bank nabízí účet, který je zdarma vždy, nemusíte na něj poslat peníze, ani platit kartou. Online deník Aktuálně.cz zmapoval komplet nabídku bezpoplatkových účtů.

Kvalitní účet bez poplatků? Nabídka je čím dál větší

Peníze. Ilustrační foto
Peníze. Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Konkurenční boj bank o klienty se dostává na další úroveň. Equa bank nyní změnila podmínky u své už tak velmi dobré nabídky a její účet je zdarma vždy a bez dalších podmínek. GE Money Bank zase začala nedávno nabízet běžný účet, u něhož lze nejen jednoduše "vymazat" poplatky, ale navíc každý měsíc získat bonus padesát korun.

Podrobné představení a první porovnání s konkurencí přinesl online deník Aktuálně.cz už pár hodin po oficiálním představení novinky od Equa bank. Nyní si můžete projít nový a kompletní přehled "bezpoplatkových" účtů na českém trhu. Většinou jsou zdarma jen při splnění alespoň jedné podmínky, v některých případech dokonce ani zdarma opravdu nejsou.

Následující přehled řadí banky s bezpoplatkovými účty podle abecedy. Začínáme tedy s Air Bank a končíme Zuno Bank. To je symbolické, protože právě "mladé" banky (průkopníkem byla mBank) do Česka rozmach levých účtů přinesly.

V přehledu se soustředíme na základní, tedy nejčastěji používané bankovní služby. Zájemci například o zahraniční platby by si tedy po vytipování nejlepších účtů z přehledu měli ještě prostudovat sazebníky konkrétních bank.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Vedoucí Lille jen remizovalo, PSG může snížit ztrátu na jediný bod

Fotbalisté vedoucího celku francouzské ligy Lille ve 33. kole jen remizovali 1:1 s Montpellierem a zaznamenali ztrátu v boji o titul. Alespoň bod jim pět minut před koncem zachránil Luiz Araújo.

Lille vede tabulku o čtyři body před obhájcem titulu Paris St. Germain, který má k dobru nedělní zápas se St. Etienne. Montpellier, kterému k bodu několika skvělými zákroky pomohl brankář Jonas Omlin, je osmý se ztrátou pěti bodů na pohárové příčky.

Francouzská fotbalová liga - 33. kolo:

Lille - Montpellier 1:1 (85. Araujo - 21. Delort).

Zdroj: ČTK
Další zprávy