Nový účet je zdarma bez podmínek. Porovnání s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
1. 2. 2015 13:30
Equa bank nabízí účet, který je zdarma vždy, nemusíte na něj poslat peníze, ani platit kartou. Online deník Aktuálně.cz zmapoval komplet nabídku bezpoplatkových účtů.

Equa bank - vždy zdarma

Foto: Jakub Plíhal

Zdarma je skutečně zdarma a vždy, tedy bez podmínek. Takový je nový běžný účet od Equa bank, respektive vylepšení její dosavadní nabídky, která i dosud patřila k nejlepším bezpoplatkovým účtům na trhu.

Bezplatný běžný účet Equa bank zahrnuje všechny služby, které drtivá většina klientů bank potřebuje: internetové bankovnictví, kartu s bezkontaktní funkcí, příchozí i odchozí platby, výběry z bankomatů (v zahraničí vyjde výběr jen na devět korun), k dispozici jsou i pobočky (nyní zhruba 40, na konci roku jich má být 60).

Doposud platilo, že účet od Equa měl základní cenu 99 korun měsíčně. Poplatek se ale dal smazat čtyřmi různými způsoby, například součtem příchozích plateb přesahujícím deset tisíc korun nebo alespoň třemi platbami kartou.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Havlíček: Národní plán obnovy chceme ještě v dubnu projednat na vládě

Národní plán obnovy byl podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) v pátek, po diskuzi v rámci členů koalice, poslán do meziresortního připomínkového řízení. To bude trvat několik následujících dnů. Chtěl by, aby ho ještě v dubnu projednala vláda a poté bude okamžitě odeslán Evropské komisi. Řekl to dnes na tiskové konferenci po jednání kabinetu.

Národní plán obnovy má být podkladem pro čerpání peněz z nového fondu Evropské unie. Podle Havlíčka by z něj mohla Česká republika získat 172 miliard korun a dále bude moci čerpat půjčky až do výše asi 405 miliard korun. Na konci března uvedl, že v rámci koalice se jedná o zapojení dalších zhruba 18 miliard korun právě ve formě úvěrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy