Foto: Pospěšte si s dárky, radí Chvátal. PPL je na hraně svých možností, shání desítky řidičů

Kliknutím vstoupíte do galerie.
Je kolem sedmé hodiny ranní a my jsme v pražském depu přepravní společnosti PPL. Takových dep má v celém Česku třiadvacet.
Řidiči pracující pro největšího konkurenta České pošty zde už nějakou tu hodinu třídí balíky. Ty budou dnes, stejně jako každý všední den včetně soboty, až do večera rozvážet.
Zásilky sem už v noci přivezli kurýři z různých koutů republiky. V sousedním centrálním skladu se poté roztřídily a rozvezly do menších dep, jako je právě toto. A odtud už vyjedou přímo k adresátům.
Balíky se na každého řidiče valí po tomto páse – každý si přitom musí ručně najít ty své.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
14. 12. 2016 19:00
Podívejte se do útrob jednoho z obřích dep největšího konkurenta České pošty. Každé ráno tu skoro dvě stovky řidičů musí roztřídit desítky tisíc zásilek a do večera rozvézt lidem. Nedoručí-li je, přijdou o peníze.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 26 minutami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy