Oslava za deště. Prahou projel štrúdl 120 Volkswagenů Transporter všech generací

Oslava za deště. Prahou projel štrúdl 120 Volkswagenů Transporter všech generací
Na 120 aut před Výstavištěm v pražských Holešovicích. Akci počasí zrovna nepřálo, ale řidiče a fanoušky dodávky s logem VW ve znaku to neodradilo.
Původně se tu letos v červnu v Holešovicích měly konat velkolepé oslavy a mělo dorazit až 1000 aut. Jenže kvůli koronaviru byla akce zrušená.
Událost komornějšího typu se měla uskutečnit o víkendu od 26. do 28.9. v kempu Valek, i tento program se nakonec zrušil a zbyla "jen" jízda Prahou.
Ve štrúdlu aut bylo k vidění ledacos, modely Transporter všech generací a také úprav.
Foto: Volkswagen Užitkové vozy
Eva Srpová Eva Srpová
28. 9. 2020 18:30
Sraz Volkswagenů Transporter měl být letos velkolepý, model se začal vyrábět před 70 lety a český Tranporterklub spolu s divizí VW Užitkové vozy plánoval oslavy. Nakonec z nich kvůli koronaviru sešlo, v sobotu 26. září se Prahou projelo 120 aut různých generací, aby se tak alespoň symbolicky připomněly narozeniny slavné dodávky.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Hokejisty USA povede na MS v Rize kouč Capuano z Ottawy

Hokejisty Spojených států amerických povede na mistrovství světa v Rize Jack Capuano. Bývalý hlavní kouč New York Islanders je od roku 2019 asistentem v Ottawě.

Čtyřiapadesátiletý Capuano bude působit u americké seniorské reprezentace potřetí a poprvé jako hlavní trenér. V roce 2017 byl asistentem na mistrovství světa a o rok dřív na Světovém poháru.

Další zprávy