Poslední jízda s Maserati GranTurismo MC Stradale, sporťákem, který se už neprodává

Letos se GranTurismo rozloučilo. Teď už koupíte jedině auto z druhé ruky.
GranTurismo se prodávalo už od roku 2007, ale o čtyři roky později vznikla supersportovní varianta MC Stradale, která odkazovala na závodní speciál GT4.
Letos v dubnu byla produkce GranTurisma ukončena. Už si zkrátka koupíte jen skladové modely anebo ty z druhé ruky.
Do rukou se nám dostal model vyrobený ještě před posledním faceliftem, který auto prodělalo vloni. Konkrétně toto MC Stradale je totiž ještě o rok starší.
MC Stradale je bezesporu výjimečné auto. Má totiž atmosférický osmiválcový motor o objemu 4,7 litru s výkonem 338 kW a 520 Nm.
Foto: Eva Srpová
Eva Srpová Eva Srpová
16. 5. 2018 16:02
Maserati GranTurismo se vyrábělo neuvěřitelných 11 let, letos v dubnu skončila jeho produkce. Řídili jsme unikátní sportovní verzi MC Stradale.
 

Právě se děje

před 15 minutami

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na 28. října

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zatím nedostal pozvánku na slavnostní udílení státních vyznamenání na Pražském hradě 28. října. Pozvání nedostal ani loni. Nejvyšší žalobce se zhruba před dvěma lety odmítl dostavit na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem v době, kdy státní zastupitelství dohlíželo na vyšetřování kauzy v Lesní správě Lány.

"Od té doby, kdy pan nejvyšší státní zástupce odmítl schůzku s panem prezidentem za situace, kdy bylo Nejvyšší státní zastupitelství činné v kauze Lesní správy Lány, pan nejvyšší státní zástupce žádné pozvání na Hrad nedostal a s žádným už ani nepočítá," řekl tehdy mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy