Hledáte ojetinu s co největším místem pro rodinu? Nebojte se francouzských aut

Petr Šikl
25. 7. 2018 6:15
Toužíte po dostatečném prostoru, minimu potíží, atraktivním vzhledu a ještě k tomu nechcete příliš utrácet? Ač se to nezdá, dnes recenzovaná „empévéčka“ ze země galského kohouta mohou za předpokladu dobře zvolené pohonné jednotky a správně vybraného kusu fungovat bez větších potíží.

MPV v době SUV

Velká MPV to mají těžké. Motoristé se od nich postupně odklonili k populárnějším vozům kategorie SUV. Kompaktnější modely oproti tomu zdatně přežívají a jejich prodloužené verze Grand hrají roli rodinných automobilů. V bazarech tak můžete narazit v hojném počtu na Citroëny C4 Picasso první generace nebo cenově zajímavé Renaulty Scénic třetí generace. Oba vozy toho mají hodně společného, ale postupně…

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Dopravní nehoda dvou kamionů u Ostrovačic na Brněnsku od 06:00 uzavřela dálnici D1 ve směru z Prahy na Brno. Kolize se obešla bez zranění, vyplývá z informací jihomoravské policie a hasičů. Dálnice D1 je zavřená mezi sjezdem 178 u Ostrovačic a exitem 182 u Kývalky. Podle policie bude zřejmě neprůjezdná delší dobu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy