Diskuse ke galerii: Foto: Na návštěvě za Bugatti Chiron, které má v rodném listu továrnu na Lego kostky

Foto: Na návštěvě za Bugatti Chiron, které má v rodném listu továrnu na Lego kostky V kladenské továrně Lego sestrojili Bugatti Chiron v měřítku 1:1, které svítí, má při startu zvuk jako skutečné Bugatti a umí i jezdit. Pracovalo na něm šestnáct lidí a nepoužila se ani kapka lepidla. V továrně, kde staví skutečná Bugatti, byli z Lego prototypu nadšení.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 26 minutami

Lesy ČR smějí kvůli kůrovci kácet v Boubínském pralese

Státní podnik Lesy České republiky dostal podle ekologického Hnutí Duha od CHKO Šumava výjimku pro kácení na většině území v jihočeské národní přírodní rezervaci Boubínský prales. Lesy ČR žádaly o výjimku kvůli kácení dřeva napadeného kůrovcem. Hnutí Duha s udělením výjimky nesouhlasí a jako účastník řízení se proti němu hodlá odvolat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy