Deset aut Donalda Trumpa: Lamborghini pro hochy z Wall Street střídal pohodlný Rolls-Royce

Deset aut Donalda Trumpa: Lamborghini pro hochy z Wall Street střídal pohodlný Rolls-Royce
Mercedes-Benz SLR McLaren – Supersport s výklopnými dveřmi se stal vrcholem automobilového inženýrství na přelomu tisíciletí. Auto společně vyvíjel Mercedes s britským odborníkem na závodní vozy McLarenem. Osmiválcové auto snů bylo schopné pokořit stovku za 3,5 sekundy.
Tesla Roadster – Dnes už na tento vůz málokdo vzpomene, ale ještě v době, kdy byl projekt na elektrická luxusní auta Elona Muska v plenkách, si Trump pořídil tento model. Auto založené na britském Lotusu Elise mělo dojezd až 390 kilometrů. Vyrábělo se mezi lety 2008 a 2012.
Rolls-Royce Silver Cloud – Trump je velkým fanouškem klasického britského luxusu. Jeho prvním byl Rolls-Royce z roku 1956.
Rolls-Royce Phantom – Značce samozřejmě zůstal věrný i poté, co padla do rukou BMW. V jeho flotile bychom tak našli i opulentní Phantom z moderní éry britské automobilky.
Foto: Výrobci
Jan Markovič Jan Markovič
25. 11. 2016 8:15
V devadesátých letech bylo Lamborghini Diablo v USA symbolem úspěchu na Wall Street. Mohutný Cadillac Escalade zase na tamních silnicích pro svou posádku vydobývá respekt. A to je přesně po chuti budoucího amerického prezidenta Donalda Trumpa. Stejně jako maximální možný komfort, který si užíval na palubě historického i moderního Rolls-Royce nebo limuzíny Maybach. Prohlédněte si deset aut, která byla, anebo ještě stále jsou v jeho garáži.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy