Čínská auta už nejsou jen kopie. Některá by mohla konkurovat Škodě i modelům Hyundai

Foto: Jan Matoušek
Jan Matoušek Jan Matoušek
22. 4. 2019 6:37
Pryč jsou doby, kdy se čínským automobilům téměř každý vysmíval, jejich design byl jen kopií úspěšných cizích modelů a po otevření kabiny se linul nepříjemný zápach plastů a lepidla. Mezi nepřeberným množstvím čínských značek, kterých každým rokem přibývá, sice stále najdete i bezostyšné plagiáty, jejich počet se ale výrazně zmenšil. Naopak každým rokem větší je počet modelů, které lze směle označit za konkurenceschopné. Podívejte se do galerie, co nyní nabízejí čínské automobilky.
 

Právě se děje

před 20 minutami

Policie zadržela ráno ve Varnsdorfu tři osoby, podle České televize starostu města a další dva lidi kvůli pronájmu radarů na měření rychlosti.

před 20 minutami

Basketbalisté Philadelphie a Miami drží domácí neporazitelnost

Basketbalisté Philadelphie zůstávají i nadále v této sezoně NBA před svými fanoušky neporažení. V hale Wells Fargo Center v úterý zdolali ve třináctém domácím zápase Denver 97:92. O dvě utkání kratší domácí neporazitelnost uhájilo i Miami, které zdolalo Atlantu až po prodloužení 135:121.

Výsledky NBA:

Charlotte - Washington 114:107, Miami - Atlanta 135:121 po prodl., Philadelphia - Denver 97:92, Portland - New York 115:87.

Další zprávy