Nová auta a krásné hostesky. Tradiční spojení na autosalonu v Šanghaji stále funguje

Na stánku Škody nebyla o hostesky u aut nouze.
Dívky na stánku Infiniti asi nejlépe dokládají, jak hostesky reagovaly na namířený fotoaparát. Některé se usmály, některé zůstaly klidné a jiné se raději dívaly jinam.
Podobná situace panovala i u Hondy.
Naštěstí ne všude byly hostesky ledově klidné. Takto se usmívaly u čínské automobilky JMC, která spolupracuje s Fordem.
Podobné to bylo i u Cadillacu.
Foto: Jan Matoušek
Jan Matoušek Jan Matoušek
19. 4. 2019 6:02
Zatímco na evropských autosalonech v poslední době modelky a hostesky nová auta tolik nepropagují, v Šanghaji tradice nových aut a krásných dívek zůstala zachována. Prozatím. I tak má ale autosalon v Číně svá specifika. Třeba hostesky, které se i přes několik objektivů dívají stále jedním směrem a některé neukážou ani náznak úsměvu. Do galerie se podívejte na výběr těch nejhezčích slečen, které doprovázely nové modely mnohdy neznámých značek.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy