reklama
 
 

"Busíky" na Lipně: O víkendu se koná sraz majitelů a fanoušků Volkswagenu Transporter

14. 6. 2019 13:02
Kemp U Kukačků na lipenské přehradě bude o víkendu 14. až 16. června v obležení "busíků". Koná se tu tradiční Transportersraz, tedy setkání fanoušků a majitelů modelu Volkswagen Transporter všech generací. Vůz patří mezi automobilové ikony, jeho historie sahá až do roku 1947 a ve druhé polovině minulého století se stal oblíbeným dopravním prostředkem nejen v Evropě, ale i v USA. Obytné varianty využívají dobrodruzi k cestování po celém světě.

Celorepublikový sraz se koná letos už po patnácté, partnerem akce je značka Volkswagen Užitkové vozy. "Pro účastníky jsme si připravili dobrodružnou výpravu do Afriky a řadu překvapení. Po vzoru legendárních cestovatelů se vypravíme na černý kontinent s mnoha velkými výzvami," slibuje Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

Ještě před soutěží se ale v sobotních odpoledních hodinách uskuteční spanilá jízda Transporterů všech generací po okolí lipenské přehrady. Na akci se podle organizátorů chystá 250 vozidel značky. Více info je možné nalézt na stránce transporterclub.cz.

autor: Eva Srpová | 14. 6. 2019 13:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama