Mimořádná zpráva

Andrej Babiš mladší: Jsem tím, kdo může otce dostat do kriminálu

DVTV DVTV
30. 9. 2021 10:00
Otec financoval moje zavlečení na Krym, dělá ze mě nesvéprávného blázna. Proč se řeší můj zdravotní stav a neřeší se, že máte trestně stíhaného premiéra, který je vedený jako agent StB? Je to nejvíc zkorumpovaný člověk, který existuje, tvrdí Andrej Babiš mladší. Převody akcií pod mým jménem jsou falzifikáty, viděl jsem to v policejním spisu na vlastní oči, není tam můj podpis, dodává.
Otec financoval moje zavlečení na Krym, dělá ze mě nesvéprávného blázna. Je to nejvíce zkorumpovaný člověk, který existuje, tvrdí premiérův syn. | Video: Martin Veselovský
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 28 minutami

Rumunský fotbalový brankář Nita bude hostovat ze Sparty v Pardubicích

Do posledního týmu tabulky fotbalové ligy Pardubic přišel rumunský brankář Florin Nita. Ve východočeském klubu bude hostovat ze Sparty, za niž naposledy nastoupil v lize v listopadu 2021. Pětatřicetiletý gólman opouští Letnou po pěti letech, Sparta o jeho odchodu informovala na svém webu.

Bývalý brankář rumunských týmů Concordia Chiajna a FCSB od příchodu v roce 2018 odchytal za Spartu 92 ligových zápasů, býval jasnou týmovou jedničkou a získal s ní domácí pohár v sezoně 2019/20. V závěru roku 2021 ale v době působení trenéra Pavla Vrby o pozici přišel a postupně vypadl z kádru. Letenský dres oblékl naposledy vloni v lednu v přípravném utkání.

Další zprávy