Foto: Strach z Moskvy, Kyjeva, ze všech. Válka obrazem

Foto: Strach z Moskvy, Kyjeva, ze všech. Válka obrazem
Doněck. Proruský separatista prozkoumává trosky bytu, který podle místních lidí zničilo ostřelování ukrajinskou armádou.
Žena uklízí spoušť v budově školy v Doněcku.
Nad Doněckem stoupá dým.
Muž z Doněcku přechází silnici poblíž zničeného auta, ve kterém jsou stále ještě ostatky obětí.
Foto: Reuters
Reuters Zahraničí Reuters, Zahraničí
Aktualizováno 29. 8. 2014 10:05
Fotografové agentury Reuters zachytili spoušť, kterou po sobě zanechává válka v Doněcku a jeho okolí, i boje o strategicky významné město Ilovajsk.

Kyjev - Zatímco ukrajinská armáda na východě země stále svádí prudké boje s proruskými separatisty, lidé v Doněcké i Luhanské oblasti živoří v mnohdy těžko představitelných podmínkách.

Někteří přišli o střechu nad hlavou, další nemají elektřinu.

Fotografové agentury Reuters zachytili spoušť, kterou po sobě zanechává válka v Doněcku a jeho okolí, i boje o strategicky významné město Ilovajsk. Podívejte se.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Oštěpařka Tzéngková zlepšila v 17 letech juniorský světový rekord

Řecká oštěpařka Elína Tzéngková se stala v 17 letech juniorskou světovou rekordmankou. Na víkendovém domácím šampionátu v Janině hodila šestisetgramové náčiní do vzdálenosti 63,96 metru a o deset centimetrů překonala pět let staré maximum Kubánky Yulenmis Aguilarové.

Tzéngková se měsíc před osmnáctými narozeninami zapsala do rekordních tabulek hned prvním pokusem. Další neabsolvovala a bude se soustředit na šampionát dospělých o nadcházejícím víkendu.

Vítězka předloňských olympijských her mládeže se zároveň zařadila na druhé místo v národních historických tabulkách. Lepší je pouze dvojnásobná mistryně světa, evropská šampionka a majitelka stříbra a bronzu z olympijských her Mirela Manjaniová (67,51).

Další zprávy