Foto: Šílený střelec ohrožuje školu. Tentokrát nanečisto

Foto: Reuters
Reuters Dan Poláček Reuters, Profimedia, Dan Poláček
16. 5. 2013 16:00

Spojené státy americké zažily v nedávné minulosti několik vražedných útoků šílených střelců na půdě škol. Bezpečnostní složky proto věnují velké úsilí tomu, aby jejich příslušníci uměli útočníka co nejrychleji eliminovat. Podívejte se, jak takový "zneškodňovací" dril vypadá v praxi.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy