Tramvaj na zastávce v Praze zachytila muže, v umělém spánku byl převezen do nemocnice

ČTK ČTK
20. 6. 2016 23:23
Vážná mnohačetná poranění utrpěl v pondělí večer osmapadesátiletý muž, kterého zachytila přijíždějící tramvaj na zastávce Hradčanská. Ve stavu umělého spánku byl převezen do střešovické nemocnice. Podle informací serveru Tíseň.tv, který informuje o práci policie, záchranné služby a hasičů, byl muž pod tramvají zaklíněný. Hasiči ji proto museli pomocí klínů a vzduchových polštářů nadzvednout. "Posádky na místě ošetřili muže ročník 1958, který utrpěl vážná vícečetná poranění. Musel být zaintubován a ve stavu umělého spánku byl předán do péče střešovické nemocnice," uvedla mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

Aktualizováno před 39 minutami

Kandidát na ministra zahraničí Kulhánek jednal s Babišem, sdělil mu své priority

Kandidát na ministra zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek ráno zhruba 45 minut jednal na úřadu vlády s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Své priority v úřadu chce nejdřív sdělit předsedovi vlády, řekl při příchodu. Po jednání s Babišem se novinářům vyhnul. Odpoledne Kulhánka na zámku v Lánech přijme prezident Miloš Zeman.

"Jak jsem se vyjadřoval pro média už předtím, nejdříve si chci promluvit s panem premiérem a s panem prezidentem," řekl Kulhánek. Náměstek ministra vnitra Kulhánek je druhou volbou vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na ministra zahraničí, když se v úterý do čela úřadu odmítl vrátit Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Zdroj: ČTK
Další zprávy