Mladá dívka se pokusila v pražském nákupním centru unést dvě děti, zabránily jí matka i kolemjdoucí

ČTK ČTK
27. 11. 2017 18:16
V pražském nákupním centru Eden se v pátek a v sobotu pokusila mladá žena unést malou dívku. Ani jednou se jí to nepovedlo a v obou případech utekla. První pokus o únos se odehrál v pátek vpodvečer, kdy dívka v jednom z obchodů vzala do náruče a snažila se odnést 1,5letou holčičku. Její sedmiletá sestra začala křičet a náhodná kolemjdoucí dítě vytrhla dívce z náruče a vrátila jej matce. V sobotu se pak pokusila unést tříletou dívku, která před svou matkou a bratrem utíkala napřed a dostala se jim z dohledu za roh, dítě ale vzápětí zachránila jeho matka. Kriminalisté zjistili totožnost dívky, ale zatím ji nezadrželi. Jde zřejmě o nezletilou dívku, uvedl pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy