reklama
 
 

Mladík prodával marihuanu dětem. Policie ho dopadla

19. 12. 2012 10:18
Osmnáctiletý mladík působil především na sídlišti Svibice v Českém Těšíně

Český Těšín - Policie dopadla mladíka, který je podezřelý, že několik měsíců prodával dětem v Českém Těšíně na Karvinsku marihuanu. Některým jeho zákazníkům bylo teprve 12 let.

Osmnáctiletý muž působil především na sídlišti Svibice, sdělil mluvčí karvinské policie Miroslav Kolátek. Mladíkovi hrozí až desetileté vězení.

O situaci na sídlišti se policie začala zajímat v polovině listopadu. Získala informace, že tam působí dealer, který marihuanou zásobuje především školáky.

"Později jsme v této souvislosti dopadli mladíka, který si už vyslechl obvinění z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami," řekl mluvčí.

Policisté zjistili, že mladík s marihuanou obchodoval nejméně půl roku. Kriminalisté u něj provedli domovní prohlídku, při které našli jak drogu, tak i sáčky na její distribuci.

"Je zřejmé, že se nám podařilo odkrýt jednu z hlavních větví distribuce marihuany na sídlišti Svibice v Českém Těšíně. Případů, kdy dealer poskytoval dětem marihuanu, jsou desítky," zakončil policista.

autor: ČTK | 19. 12. 2012 10:18

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Moravskoslezský kraj

  reklama
  reklama
  reklama