Kde mají nejlepší účet zdarma? Projděte si nový přehled bank bez poplatků

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
Aktualizováno 12. 8. 2017 13:58
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. Komerční banka totiž vylepšila podmínky. Projděte si nový přehled.

Air Bank - úrok jako bonus

Bezkontaktní výběr z bankomatu
Bezkontaktní výběr z bankomatu | Foto: Air Bank

Běžný účet ve variantě nazvané Malý tarif nabízí Air Bank bez poplatku za vedení. Zdarma jsou i všechny příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy či inkasa a bezkontaktní platební karta MasterCard. Bez poplatku jsou i všechny výběry z bankomatů Air Bank (při výběru z bankomatů konkurenčních bank zaplatíte 25 korun). Další možností je výběr na terminálech Sazky za poplatek 10 korun.

Specialitou běžného účtu v Air Bank je možnost získat vyšší úročení - nyní rovné jedno procento. Vyšší úrok získá ten, kdo v měsíci zaplatí kartou alespoň pětkrát u obchodníků, přičemž vyšší úrok se vztahuje na vklad do výše 100 tisíc korun.

Do konce roku je zdarma i vedení speciální služby Šanon, díky níž lze v internetovém bankovnictví Air Bank uchovávat faktury a účtenky. Služba navíc umí faktury i sama "číst" a připravit z nich platební příkaz. Poté tato služba s Malým tarifem vyjde na 25 korun.

 

Právě se děje

Další zprávy