Kde mají nejlepší účet zdarma? Projděte si nový přehled bank bez poplatků

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
Aktualizováno 12. 8. 2017 13:58
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. Komerční banka totiž vylepšila podmínky. Projděte si nový přehled.

Česká spořitelna - "zdravý" účet s podmínkami

Foto: Ludvík Hradilek

Účet v konceptu Moje zdravé finance poskytuje vše, co běžný klient nejčastěji potřebuje. Základní poplatek sice činí 100 korun, lze jej ale zcela vymazat.

Podmínky pro vynulování poplatku jsou tři. První dvě lze splnit jednoduše: každý měsíc provést kartou od České spořitelny alespoň jednu platbu u obchodníků a nechat si poslat na účet alespoň sedm tisíc korun. Třetí podmínka je nejdůležitější: zájemce musí mít od banky úvěr nebo s ní spořit na důchod, případně investovat. Kdo splní jen první dvě podmínky, ten bude za Zdravý účet platit 50 korun měsíčně.

V ceně balíčku, který lze při splnění zmíněných podmínek získat zcela bezplatně, jsou všechny příchozí platby, všechny odchozí platby zadané elektronicky (včetně trvalých příkazů nebo inkas), neomezený výběr z bankomatů České spořitelny (výběry u konkurence jsou za 40 korun), bezkontaktní karta Visa a kontokorent.

Česká spořitelna stokorunový poplatek nejprve strhne a následně ho - podle toho, jak klient plní podmínky - v následujícím měsíci na účet vrátí (zcela nebo z poloviny). Spořitelna nový účet nabízí primárně v rámci nové služby Moje zdravé finance. Kdo by nechtěl od spořitelny radit s financemi, ten si může nový účet s balíčkem výše zmíněných služeb pořídit za 75 korun měsíčně.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy