Kde mají nejlepší účet zdarma? Projděte si nový přehled bank bez poplatků

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
Aktualizováno 12. 8. 2017 13:58
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. Komerční banka totiž vylepšila podmínky. Projděte si nový přehled.

Banka Creditas - jednoduchý nováček

Banka Creditas
Banka Creditas | Foto: Creditas

Creditas, která se na začátku roku 2017 přeměnila ze záložny na banku, nabízí velmi jednoduché podmínky. Zdarma jsou vedení účtu, bezkontaktní platební karta MasterCard, všechny příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy či inkasa. Zdarma je i pět výběrů měsíčně z jakéhokoli bankomatu v Česku, každý další vyjde na 20 korun. V zahraničí vybírají klienti Banky Creditas z bankomatů za třicet korun.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy