Vosy v Praze. Městem se promenádovalo přes 250 Vesp, skútristek je čím dál víc

Vosy v Praze. Městem se promenádovalo přes 250 Vesp, skútristek je čím dál víc
Sraz, který pořádá Vespa club Praha, se koná každoročně, kvůli protipandemickým opatřením se letos stejně jako loni akce omezila pouze na průjezd městem.
"Doufáme, že příští rok to už konečně bude také se spaním v kempu, aby přijelo víc lidí," říká tisková mluvčí klubu a také spoluorganizátorka srazu Karolína Hornová (vlevo). Vpravo Tomáš Dostál, prezident klubu.
Řazení na jízdu v prostoru před holešovickou klubovnou.
I přesto, že ani letos nedojelo tolik skútrů ze zahraničí jako v letech před pandemií, podle Karolíny Hornové v koloně bylo asi 10 vespistů z Německa. Běžně ale na akci jezdí skútristi z Polska, Itálie, Rakouska.
Foto: Lukáš Bíba
Eva Srpová Eva Srpová
21. 6. 2021 13:21
V sobotu 19. června se hlavním městem projela kolona skútrů Vespa. Navzdory faktu, že se sraz musel i letos, stejně jako loni, omezit pouze na průjezd Prahou, tedy bez spaní a zábavy v kempu, na jízdu dorazilo zhruba 250 až 280 skútrů. Řidiček je ve štrúdlu rok od roku více. Podívejte se na fotky z letošní akce.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy