Prohlédněte si motorku Moto-Guzzi V9 Bobber

Originalita a kvalita zpracování, prostupující skrz naskrz V9, zůstaly zachovány.
Foto: Martin Lankaš
Martin Lankaš
1. 8. 2018 10:34
Srdcem Bobbera je vzduchem chlazený dvouválec do V o objemu 853 ccm, svírající úhel 90° a oplývající výkonem 42 kW při 6 250 otáčkách za minutu. Točivý moment je pak při 3 000 otáčkách na hodnotě 62 Nm. Kdo by čekal pronikavý hřmot linoucí se z výfuku, byl by ale zklamán.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
Další zprávy