Prohlédněte si motorku Moto-Guzzi V9 Bobber

Originalita a kvalita zpracování, prostupující skrz naskrz V9, zůstaly zachovány.
Foto: Martin Lankaš
Martin Lankaš
1. 8. 2018 10:34
Srdcem Bobbera je vzduchem chlazený dvouválec do V o objemu 853 ccm, svírající úhel 90° a oplývající výkonem 42 kW při 6 250 otáčkách za minutu. Točivý moment je pak při 3 000 otáčkách na hodnotě 62 Nm. Kdo by čekal pronikavý hřmot linoucí se z výfuku, byl by ale zklamán.
 

Právě se děje

před 46 minutami

Padesátku migrantů vysadili převaděči v Bavorsku poblíž české hranice

Převaděči vysadili na dálnici v Bavorsku poblíž německo-české hranice 56 migrantů. Ponechali je svému osudu při nízkých teplotách a sněžení. Spolková policie podle agentury DPA sdělila, že uprchlíci pocházející ze Sýrie, Somálska a Palestiny, mezi nimi i šest dětí ve věku od dvou do 14 let, si museli vystoupit z nákladního vozu v noci pravděpodobně na parkovišti využívaném pendlery poblíž obce Wernberg-Köblitz.

Skupina musela čekat několik hodin na další převaděče. Někteří uprchlíci bloudili po okolí - po dálnici A6, místní spolkové silnici a obci Wernberg. Část skupiny hledala útočiště v selském dvoře u vesnice Kötschdorf.

Policie, kterou o případu informoval místní občan, migranty zatím umístila do hasičské zbrojnice ve Wernbergu, kde jim bylo poskytnuto jídlo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy