Diskuse k článku: Není nic horšího než být předvídatelný, říká designér Jozef Kabaň. Jakou tvář chce vtisknout BMW?

Není nic horšího než být předvídatelný, říká designér Jozef Kabaň. Jakou tvář chce vtisknout BMW? Jozef Kabaň byl prakticky od začátku kariéry designéra spojen s koncernem Volkswagen. Navrhl například Bugatti Veyron, nejvíce si jej ale lidé pamatují jako šéfdesignéra Škody, kde stojí za Kodiaqem, Superbem nebo Octavii s rozdělenými předními světly. Loni se však rozhodl vyměnit Mladou Boleslav za Mnichov a začátkem října oficiálně nastoupil k BMW. Na první vůz s modrobílou vrtulí a jeho designem ale hned tak nedojde. "Pokud použijeme vzorec, že vývoj trvá čtyři roky, tak pravděpodobně bude tento vzorec fungovat i u mne," řekl slovenský návrhář při rozhovoru.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 13 minutami

U Břeclavi se srazil nákladní vůz s dodávkou. Havárie uzavřela dálnici D2 u slovenských hranic

Srážka nákladního auta a dodávky uzavřela u hranic se Slovenskem dálnici D2 ve směru na Brno. Nehoda je se zraněním, zasahují u ní záchranáři. Vyplývá to z informací policie a Národního dopravního informačního centra (NDIC). Auta se srazila na 56. kilometru D2 kolem 06:00, dálnice mezi státní hranicí a exitem 48 u Břeclavi se uzavřela o půl hodinu později.

Zdroj: ČTK
Další zprávy